Taranko Meble

Taranko to polskie rzemiosło z kilkudziesięcioletnią tradycją, owocem którego są wysokiej jakości meble wypoczynkowe wyróżniające się bogatą paletą kolorystyczną, urozmaiconym wzornictwem i klasyczną stylistyką. W ofercie firmy znajdziemy zarówno nowoczesne kolekcje mebli, jak i produkty, które powstają z myślą o branży hotelarskiej.

Cały proces produkcji mebli wypoczynkowych Taranko opiera się na sprawdzonych metodach stolarskich, nowoczesnych liniach technologicznych i najwyższej jakości surowcach i półproduktach przeznaczonych do produkcji. Meble skrzyniowe Taranko spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem jest uzyskanie odpowiednich atestów.

O marce
Marka Taranko obejmuje klasyczne i nowoczesne kolekcje mebli skrzyniowych, wśród których znajdziemy ekskluzywne krzesła, funkcjonalne stoły, komfortowe fotele, jak i wyrafinowane meblościanki. Różnorodność oferty pozwala na aranżację mieszkanie i domu jednorodzinnego w zgodzie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Wysokogatunkowe materiały i surowce wykorzystane podczas procesu produkcji mebli Taranko, pozwalają cieszyć się nimi przez długie lata. Meble skrzyniowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością, funkcjonalnością i urozmaiconą kolorystyką. Ponadto, w kolekcji Taranko klienci odnajdą elegancję oraz wygodę w codziennym użytkowaniu.

Główne atuty mebli Taranko
Niesamowita stylistyka, oryginalne kształty i solidne wykonanie to główne atuty mebli Taranko. W ofercie znajdziemy nowoczesne meble skrzyniowe, które wyróżniają się prostą linią i nietuzinkowym wzornictwem. Ich uzupełnieniem jest klasyczne umeblowanie, o wartości którego świadczy niepowtarzalny styl i trwałość wykorzystanych surowców.

 

Kliknij poniżej, aby przejść do podkategorii:

 

Kolekcje klasyczne:

Barcelona   Classic   Florencja   Milano   Monaco   Neptun   Prato   Torino   Verona   VIA   Wersal   Zefir

 

Kolekcje nowoczesne:

Aspen   Como   Grande   Luna   Siena

 

 

Strona 1 z 24  >  >>