Stelaże do łóżek Białystok

Stelaże do łóżek Białystok. Bardzo istotnym elementem łóżka jest jego stelaż. Przede wszystkim dlatego, że osoby, które na nim śpią mają różną masę ciała, która to wpływa na żywotność całego łóżka. Im cięższa osoba tym potrzeba wytrzymalszego stelaża. Warto jednak zaznaczyć, że od samego spania nic się nie stanie, bowiem łóżko zostało tak skonstruowane ażeby osoby nawet cięższe czuły się bezpiecznie dzięki całej konstrukcji. Sęk w tym, że nasze zwyczaje zdecydowanie się zmieniły od czasów naszych rodziców czy dziadków. Kiedyś w łóżku się po prostu spało. Dzisiaj podejmuje się też wiele innych aktywności, przez co cała konstrukcja jest eksploatowana jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej, co wpływa na żywotność całego łóżka. Dlatego też warto wybrać odpowiedni produkt, tak by pasował on nie tylko do naszej masy ciała ale również do naszych zwyczajów.

W salonie meblowym Pakar w Białymstoku spotkają się Państwo z fachowym doradztwem, a także pełnym profesjonalizmem. Dysponujemy również szerokim katalogiem mebli na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do wizyt!

Mamy najlepsze meble!

Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych i klasycznych mebli od 1997 roku. Podchodzimy do każdego Klienta z najwyższą dbałością zapewniając im jednocześnie szeroki wybór. Szczególnie, że proponowane przez nas Stelaże do łóżek Białystok są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, przez co sa wytrzymałe. Nawet najbardziej wymagający Klienci odnajdą u nas to czego oczekują. Wasze zakupy będą na pewno satysfakcjonujące. W dodatku, żeby nie musieli państwo myśleć dodatkowo o kłopotach związanych z transportem mebli, to my oferujemy bezpłatny transport na terenie miasta oraz okolic.

Stelaże Białystok to tylko niektóre produkty jakie oferujemy. Na powierzchni 2000 mkw. obejrzeć można bardzo wiele mebli takich jak: krzesła, fotele, pufy, kanapy, narożniki, regały, komody, witryny, rtv, półki, stoliki, stoły, łóżka, sofy, materace, poduszki, garderoby, toaletki, szafki nocne oraz lustra.

Salon Meblowy Pakar znajduje się przy ul. Gen. Stanisława Maczka 80. Możecie tam obejrzeć bardzo wiele modeli mebli popularnych producentów. W szczególności Taranko, Rameta, Dom Art Styl, które w kraju są wiodącymi firmami, produkującymi wysokiej jakości produkty. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego. Nasz salon czynny jest od poniedziałku od piątku od 10.00 do 19.00 a także w soboty od 10.00 do 15.00. Serdecznie zapraszamy.