Materac Bahrain Naturalis H2/H3

Materac Bahrain Naturalis piankowy materac występujący w dwóch wersjach do wyboru (H2 oraz H3).

H2 Pierwsza z nich to Komfort Soft. Jest on średnio twardy i przeznaczony jest kobiet.

H3 Drugi rodzaj Komfort Hard dedykowany jest twardy i dedykowany mężczyznom.

Dodatkowo każdy z nich pokryty jest warstwą pianki wysoko elastycznej z dodatkiem naturalnego leczniczego oleju rycynowego.

Materace   stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a dzięki dużej elastyczności punktowej zapewnia najwyższy komfort snu. Dodatkowo do materaca można dobrać jeden z antyalergicznych pokrowców, aby zachować  optymalną czystości można je swobodnie zdejmować i prać w temperaturze 40-60 st. C w zależności od wybranego modelu.

Użyte surowce

Pianka Naturalis®
Połączenie pianki wysokoelastycznej z olejkiem rycynowym pochodzącym z naturalnych upraw z nasion rącznika pospolitego przyczyni się do zachowania bariery antybakteryjnej.  Zwiększona elastyczność oraz sprężystość punktowa wpływa na odpowiednie podparcie krzywizn ciała oraz zachowanie trwałość i wytrzymałość. Co za tym idzie pianka nie będzie się kruszyła ani rozpadała.
Pianka wysokoelastyczna
Zimno tłoczona pianka Kaltschaum zbudowana została z milionów pęcherzyków. Które idealnie cyrkuluje powietrze, nie gromadzi w swojej strukturze wilgoci, roztoczy czy pleśni, reguluje również temperaturę ciała, dlatego wybierana jest przez alergików i astmatyków. Duża ilość kanalików oraz wysoka gęstość pianki wpływa na elastyczność oraz sprężystość punktową. Perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Dzięki wysokim parametrom technologicznym uznawana jest za jedną z najmocniejszych pianek.