Materac lateksowy Ibiza H2 / H3

obraz przedstawianego produktu

materac lateksowy Ibiza H2 H3

Materac lateksowy jest w całości wykonany z lateksu syntetycznego, profilowany, aby otrzymać 5 stref twardości.

15 cm wkład lateksowy materaca ma bardzo gęstą strukturę, daje doskonałe wsparcie bez wrażenia ucisku (a także zbyt dużej twardości). Lateksowa płyta materaca jest nawiercana pionowo, zachowuje prawidłową cyrkulację powietrza. Materac jest sprężysty i elastyczny przez bardzo długie lata.

Lateks nie gromadzi kurzu, potu i martwego naskórka, a także zapobiega rozwijaniu się grzybów, roztoczy i bakterii, tworząc idealne środowisko dla zdrowego snu. Materac Ibiza jest ekologiczny i antyalergiczny.

budowa materaca Ibiza

ŚCIĄGANY POKROWIEC
MATERAC IBIZA MK FOAMLATEKS PROFILOWANY 15 cm (63 kg/m3)
ŚCIĄGANY POKROWIEC

 

opis materac Koło Ibiza

 

H2: twardość materaca Koło Ibiza H2

H3: twardość materaca Koło Ibiza H3

 

 

Lateksowy materac Ibiza wyróżnia się korzystną ceną w stosunku do oferowanej jakości. Materiał z którego go wykonano charakteryzuje się długą żywotnością. Lateks zapewnia doskonałe podparcie każdej części ciała bez efektu zagłębiania się, tworząc bardzo wygodną powierzchnię do spania. Materac poleca się parom – lateks posiada szeroką tolerancję wagową. Użytkownicy materacy lateksowych lepiej śpią, a powszechny ból kręgosłupa jest zauważalnie mniejszy.
Materac lateksowy występuje w wersji H2 (średni) polecany dla osób do 70 kg oraz H3 (twardy) dla osób powyżej 70 kg, i tych, którzy lubią twarde materace.

Materace lateksowe charakteryzują się elastycznym wypełnieniem. Użyty lateks jest odporny na odkształcenia, dzięki czemu materac szybko wraca do pierwotnego wyglądu jak i nie ulega deformacji z biegiem czasu. Warstwa lateksu, zapobiega powstawaniu w nim drobnoustrojów takich jak grzyby, czy bakterie oraz zapewnia odpowiednia cyrkulacje powietrza, przez co ma właściwości antyroztoczowe. Odpowiedni przewiew powietrza, wyeliminuje problem pocenia się czy przegrzania organizmu, zapewni higieniczny zdrowy sen.

 

Materac Ibiza H2/H3 sprawi, że Twój organizm jest zrelaksowany i wypoczęty. Wysoki stopień elastyczności, da gwarancje dopasowania się do anatomicznej budowy Twojego kręgosłupa, stanowi dla niego dobre wsparcie, dlatego sprawdzi się u osób posiadających problem w jego obrębie. Przyczynia się do ułożenia kręgosłupa w naturalnej pozycji w kształcie „S”. Da odpoczynek dla zmęczonych mięśni. Dodatkowo zagwarantuje, że nie odczujesz żadnych fal oraz drgań czy zmiany pozycji osoby, z którą dzielisz swoje łóżko.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.